Garanti & İade

Garanti Koşulları

* Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
* Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
* Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
* Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması durumunda size gönderilen ürünün garanti kapsamı dışında kalaycağını unutmayınız.

Ürün İade Koşulları

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

İade etmek istediğiniz ürünleri, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyulması gerekmektedir.

*  Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki 
online destek bölümünden veya iletişim numaramızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. 
*  Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Ürünü teslim aldığınız kargo ile göndermenizi rica ederiz farklı bir yolla gelen ürünler teslim alınmayacaktır. www.minihobievi.com gönderiyi sağlarken eksik veya istemiş olduğunuz ürünün dışında yanlış bir ürün gönderisi yaptığı takdirde bunun telafisini ve değişimini en kısa sürede yapacaktır. Müşteri istediği ürünler doğru gönderildiği halde değişim istediğinde değişim sürecinde kargo ücretleri kendisine ait olacaktır.
* Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

*  Ayrıca, iade edilmesi gereken Ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak www.minihobievi.com'a teslim edilmesi gerekmektedir.

*  Fatura aslı gönderilmezse iade edilemez.

*  Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünün kargo bedeli alıcı tarafından karşılanır.


Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade departmanı iletişim adresi;

E-posta: siparis.minihobievi@gmail.com

Tel: (+90) 506 484 70 96

Adres: Ahimesut Mah. 1904 Sk. No.13/C Etimesgut ANKARA

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 10 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.